Previous exhibitions

22 april - 4 june 2017 elger esser, delfts blauw
4 march - 9 april 2017 sarkis, 100 cries after munch
14 jan - 19 feb 2017 jacobus kloppenburg and waldo bien, dutch masters at work
5 nov - 18 dec 2016 thomas zitzwitz, silk airplane
17 sept - 23 oct 2016 michel sauer, things in amongst themselves, a scenario 1980 - 2016
30 april - 5 june 2016 hans-christian schink, the claudia aqueduct and the eur district
12 march - 17 april 2016 leon adriaans, a retrospective
16 jan - 28 feb 2016

cornelius-rogge, vuur (fire)

31 oct - 13 dec 2015

echo-orez, work from the seventies, homage to jan schoonhoven, with arie berkulin, fons brasser, jaap van den ende, jan van munster and robert smit

12 sept - 18 oct 2015 armin hartenstein, reunion
25 april - 31 may 2015 nicolas dings, early works, sculptures and drawings from 1990 until 2015
7 march - 12 apr 2015 arie berkulin, ten voeten uit (full-length)
10 jan - 22 feb 2015 cornelius rogge, confrontations
1 nov - 14 dec 2014 dé cor dé cor, beatrice brovia and nicolas cheng
1 nov - 14 dec 2014 robert smit, from the light of delft to the sparkle of the dolomites
20 sept - 19 okt 2014 not deficient or complete, yoshiyuki kakedo
20 sept - 24 okt 2014 fascination materialized; invited by bruno ninaber; aldo bakker, pieke bergmans, roel de boer & michiel martens, david derksen, dirk vander kooij, buro BELÉN, wieki somers, rick tegelaar
19 april - 1 june 2014 jyrgen ueberschär, kamerzichten
19 april - 1 june 2014 temporary living, with nicolas dings, elger esser, willem van den hoed, changje hong, martina sauter
1 march - 6 april 2014: thomas bernstein, wringer
1 march - 6 april 2014:

body language, met christina doll, murni, ria patricia röder, judith samen, isabelle wenzel

11 jan - 16 feb 2014: geert voskamp, tekeningen uit het boek oorlog bij't ontbijt
 11 jan - 16 feb 2014: abstracts-two, met arie berkulinjaap van den ende, jos van merendonk, michel sauer
2 nov - 15 dec 2013: elger esser, méséglise, heliogravures
2 nov - 15 dec 2013: thomas zitzwitz, guermantes, a situation with smell
2 nov - 15 dec 2013: abstracts-two, met jaap van den ende, jos van merendonk, lorenzo pompapeter stoffelthomas zitzwitz, bram zwartjens
14 sept - 20 oct 2013: martina sauter, between 12 and 12
14 sept - 20 oct 2013: abstracts-one, met arie berkulin, jaap van den ende, julia kröpelin, jos van merendonk, michel sauer
9 june - 30 june 2013: presentatie in de zaal, esser, doll, van den ende, van den hoed, pompa, schink, 
9 june - 30 june: willem van den hoed, officetel
20 apr - 19 may 2013: delft keramiek 2013, nicolas dings, christina doll, bram zwartjens
20 apr - 19 may 2013: lorenzo pompa, InSaltAsSalt, met marc sabat
2 march - 7 apr 2013: presentatie in de zaal, berkulin, van den ende, esser, hartenstein, van den hoed, hong, neu, rogge, sauer, zitzwitz
2 march - 7 apr 2013: armin hartenstein, redlands
13 jan - 17 feb 2013: presentatie in de zaal, rogge, vd ende, schink
13 jan - 17 feb 2013: cornelius rogge, ingangen tot de aarde
10 nov – 16 dec 2012: michel sauer, humpback ties
10 nov – 16 dec 2012: jaap van den ende, lagen
6 oct – 4 nov 2012: sarkis, OPUS series in delft
mei - aug 2012: presentatie in de zaal, berkulin, dings, vd hoed, doll, zitzwitz, vd ende, sauer, samen, hong, esser, ueberschär, sauter
29 apr – 27 mei 2012: willem van den hoed, fotonen
4 maart – 15 april 2012: arie berkulin, portretten 1958-2012
15 jan – 19 feb 2012: nicolas dings, heart of darkness
15 jan – 19 feb 2012: jyrgen ueberschär, both sides, now
6 nov – 18 dec 2011: ria patricia röder, RAYDIATOR
17 sept – 23 oct 2011: hans-christian schink, antarctica-1h-niigata-fläming
16 apr – 29 mei 2011: willem van den hoed, 4909 4808 & 4814
6 mrt – 10 apr 2011: martina sauter,a riddle of red; christina doll, lebensreise - existential porcelain
16 jan – 20 feb 2011: cornelius rogge, pieces of scenery - restored stones - war at breakfast - dirty books; henk peeters, burn outs - remakes - gabriels - spice girls
31 oct – 12 dec 2010: toon teeken, AL i(ce)n WO; peter stoffel, the moon the king and the dust
11 sept – 17 oct 2010: thomas zitzwitz, places and spaces out there
17 apr – 23 mei 2010: judith samen, yes & no; michel sauer, regaltheorie
28 feb – 4 apr 2010: nicolas dings, ghostriders
10 jan – 14 feb 2010: arie berkulin, lorenzo pompa, cornelius rogge, toon teeken, paper work
08 nov – 13 dec 2009: elger esser, ria patricia röder, changje hong, johannes kersting, jyrgen ueberschär, kilian ochs, 6 views of photography
13 sep – 25 okt 2009: armin hartenstein, peter stoffel, moving things and ideas
19 apr - 24 mei 2009: willem van den hoed, hotel rooms
22 feb – 5 apr 2009: hans-christian schink, what we built, photographs 1997-2005
22 feb – 5 apr 2009: sarkis, ring-portrets
11 jan – 15 feb 2009: cornelius rogge, tableaux vivants
13 jan - 24 feb 2008: martina sauter, armin hartenstein, lorenzo pompa,willem van den hoed, first floor
9 mrt - 13 apr 2008: thomas zitzwitz, in patagonia
27 apr - 25 mei 2008: patrick neu
27 apr - 25 mei 2008: jaap van den ende
14 sept - 19 okt 2008: nicolas dings, soft-targets
2 nov - 14 dec 2008: thomas bernstein, christina doll, jaap van den ende, elger esser, armin hartenstein, nicole pohl, henk peeters, thomas zitzwitz; two
14 jan - 25 feb 2007: cornelius rogge, reflecterende portretten
4 mrt - 8 apr 2007: lorenzo pompa, ein jahr lang lange
22 apr - 27 mei 2007: kijk 6 uit delft, jaap van den ende, willem van den hoed, theo jansen, christina linaris-coridou, frank van der salm, bram zwartjens
8 sept - 21 okt 2007: julia kröpelin, nicole pohl, jan albers
4 nov - 16 dec 2007: arie berkulin, kiest leon adriaans
15 jan - 19 feb 2006: sarkis, alive and after
5 mrt - 9 apr 2006: toon teeken, manifold body
23 apr - 28 mei 2006: armin hartenstein, wucherndes land
3 sept - 8 okt 2006: nicolas dings, moon walk
15 okt - 17 dec 2006: elger esser, am strand ; michel sauer, einige gegenstände
8 jan - 20 feb 2005: cornelius rogge en henk peeters, tegenvoeters
6 mrt - 10 apr 2005: lorenzo pompa, ancient tribe
17 apr - 29 mei 2005: yoshiyuki kakedo
4 sept - 9 okt 2005: thomas zitzwitz, la croix du sud
16 okt - 13 nov 2005: leon adriaans, 1944-2004
20 nov - 18 dec 2005: jan albers, ladies and gentlemen
11 jan - 8 feb 2004: cornelius rogge, mythologische landschappen
11 jan - 8 feb 2004: yoshiyuki kakedo
15 feb - 14 mrt 2004: toon teeken en paul goede
21 mrt - 18 apr 2004: armin hartenstein en julia kröpelin
25 apr - 23 mei 2004: elger esser
25 apr - 23 mei 2004: christina doll, a porcelain house
5 sept - 3 okt 2004: nicolas dings, de smid en de duivel
10 okt - 7 nov 2004: nicole pohl
14 nov - 19 dec 2004: jaap van den ende, jos van merendonk, diederik gerlach, kees smits; koppelingen
11 jan - 23 feb 2003: thomas zitzwitz
9 mrt - 20 apr 2003: leon adriaans
9 mrt - 20 apr 2003: sarkis, two
27 apr - 25 mei 2003: arie berkulin, beelden en werken op papier
27 apr - 25 mei 2003: i gak murniasih, murni invited by arie berkulin
13 sep - 19 okt 2003: leon adriaans, thomas bernstein, nicolas dings, elger esser, armin hartenstein, patrick neu, thomas zitzwitz; new work
26 okt - 14 dec 2003: guido lippens
26 okt - 14 dec 2003: michel sauer, kakaobraune spiralgrüne rosagarnele celadonblaue grautaube honigweisse
9 dec 2001 - 27 jan 2002: sarkis, touch
3 feb - 10 mrt 2002: jaap van den ende, jan roeland, guido lippens, schilderijen en tekeningen
17 mrt - 21 apr 2002: arie berkulin, nicolas dings, ronald in't hout, cornelius rogge, lie vd werff; interaction between contemporary sculptures and tribal art
28 apr - 26 mei 2002: jan albers, elger esser, christina doll, christian hahn, armin hartenstein, nicole pohl, lorenzo pompa, felix schramm, sigune siévi, thomas zitzwitz; 10 young german artists
1 sep - 22 sep 2002: elger esser, henk peeters, toon teeken; foto's - huiden - schilderijen
26 sep - 13 okt 2002: leon adriaans, eigen weg
20 okt - 17 nov 2002: cornelius rogge, initiaties
24 nov - 22 dec 2002: nicolas dings, wintermärchen
26 nov 2000 - 28 jan 2001: elger esser, view from the amelandpier
4 feb - 8 mrt 2001: cornelius rogge, rituelen
18 mrt - 19 apr 2001: toon teeken
22 apr - 2 juni 2001: nicolas dings
6 mei - 2 juni 2001: michel sauer, difference and correspondence
9 sept - 14 okt 2001: gert germeraad
21 okt - 2 dec 2001: leon adriaans, schilderconcentraties
20 nov 1999 - 16 jan 2000: thomas bernstein, tweede huid
30 jan - 5 mrt 2000: jaap van den ende, koppelingen
12 mrt - 22 apr 2000: gert germeraad, koppen
30 apr - 4 juni 2000: nicolas dings
3 sept - 8 okt 2000: henk peeters en truus nienhuis, linda molenaar uitgenodigd
15 okt - 19 nov 2000: arie berkulin en zijn studenten; lie vd werff, frank van hemert, theo kuypers, joep van lieshout, piet tuytel, erik wijntjes, ellen jes
15 nov 1998 - 10 jan 1999: cornelius rogge
24 jan - 7 mrt 1999: henk peeters, tastbaar
14 mrt - 25 apr 1999: leon adriaans nodigt uit; w.j.kersten, jcj vanderheyden, ad swinkels, henk visch
2 mei - 28 mei 1999: sarkis, 25 short films
3 okt - 14 nov 1999: cornelius rogge
20 nov 1997 - 1 feb 1998: toon teeken
29 mrt - 3 mei 1998: ronald in't hout and friends; jacobus bos, ed doerk, henk elenga, risk hazekamp, jan roelfs, arjanne vd spek, sander wissing
9 mei - 20 juni 1998: michel sauer en elger esser
4 okt - 8 nov 1998: nicolas dings
15 nov 1998 - 10 jan 1997: cornelius rogge
9 feb - 23 mrt 1997: nicolas dings, hippel homp homp homp
27 mrt - 27 apr 1997: tekeningen; waldo bien, berend hoekstra, jacobus kloppenburg, floor van keulen
8 mei - 15 juni 1997: sarkis, la visite
4 sept - 5 okt 1997: jacobus kloppenburg, rheingold
9 okt - 16 nov 1997: arie berkulin
9 okt - 16 nov 1997: gert germeraad
20 nov 1997 - 1 feb 1998: toon teeken
21 jan - 18 feb 1996: waldo bien, hagakure
21 mrt - 14 apr 1996: ronald in't hout, jeroen visser's keuze
28 apr - 23 juni 1996: thomas bernstein, auf wache
15 sept - 13 okt 1996: steef roothaan
20 okt - 17 nov 1996: leon adriaans
24 nov - 22 dec 1996: truus nienhuis; vrienden rond jan schoonhoven; armando, hendrikse, peeters, schoonhoven
13 nov 1994 - 15 jan 1995: dora garcia, fiction
13 nov 1994 - 15 jan 1995: craig bell, memorial
3 feb - 13 mrt 1994: sculptures 1994; bernstein, berkulin, chlanda, dings, steef vd ende, garcia, hoekstra, pape, sauer, verbist
24 mrt - 17 apr 1994: arie berkulin
9 juni - 3 juli 1994: nieuwe presentatie; bernstein, berkulin, bell, chlanda, dings, vd ende, garcia, hoekstra, sarkis, sauer, verbist
18 sep - 6 nov 1994: floor van keulen
13 dec 1992 - 23 jan 1993: michel sauer (cognate boxes), thomas bernstein (jacky seemannsnot), owen griffit (regarding the future)
31 jan - 7 mrt 1993: marek chlanda en steef van der ende
13 mrt - 2 mei 1993: sarkis, warmte en licht
9 mei - 20 juni 1993: berend hoekstra, the visitor at night may even be afraid of grass
23 sept - 14 nov 1993: erik pape
25 nov 1993 - 23 jan 1994: nicolas dings
5 jan - 2 feb 1992: ernesto janini, johan meijerink, erik pape, thomas bernstein
9 feb - 8 mrt 1992: waldo bien (het placenta blok), jacobus kloppenburg (tekeningen)
15 mrt - 12 apr 1992: carlo verbist en martine neddam
19 apr - 17 mei 1992: nicolas dings en erik pape
6 sept - 18 okt 1992: dora garcia en joseph semah
25 okt - 6 dec 1992: rené heyvaert, arie berkulin, carlo verbist
13 dec 1990 - 13 jan 1991: willem speekenbrink
17 jan - 17 feb 1991: kees bierman
17 jan - 17 feb 1991: christien rijnsdorp, in the drawing room
21 feb - 24 mrt 1991: rien monshouwer
21 feb - 24 mrt 1991: gerard hali, in the drawing room
28 mrt - 28 apr 1991: ronald in't hout
28 mrt - 28 apr 1991: michel sauer, in the drawing room
2 mei - 2 juni 1991: nicolas dings
2 mei - 2 juni 1991: andré eysackers, in the drawing room
6 juni - 7 juli 1991: het klimaat; marina abramovic, raoul marroquinom, dora garcia
1 sept - 22 sept 1991: joseph semah, vleeshal derde correctie
1 sept - 22 sept 1991: ernesto janini, in the drawing room
26 sep - 27 okt 1991: mark verstockt en carlo verbist
26 sep - 27 okt 1991: arie berkulin, in the drawing room
17 nov - 15 dec 1991: gam klutier, joseph semah, yan pei-ming
17 nov - 15 dec 1991: marek chlanda, in the drawing room
4 jan - 4 feb 1990: cor dam, keramische beelden
8 feb - 11 mrt 1990: rob maingay, nieuwe beelden
18 mrt - 4 apr 1990: dick postema, ruimtelijk werk
19 apr - 20 mei 1990: christien rijnsdorp
27 mei - 24 juni 1990: johan wagenaar, other rooms
6 sept - 30 sept 1990: program preview, berkulin, steef vd ende, speekenbrink, bierman, in t'hout, hali
7 sept - 5 okt 1990: michel sauer en thomas bernstein; aspekte der deutsche zeichnung-3
4 okt - 4 nov 1990: arie berkulin, beelden en tekeningen
8 nov - 9 dec 1990: steef van der ende
29 dec 1988 - 22 jan 1989: rien monshouwer, installatie
26 jan - 26 feb 1989: kees bierman, ruimtelijk werk
2 mrt - 2 apr 1989: gerard hali, passing over the edge of our flat world, a symbolic voyage
6 apr - 7 mei 1989: joos clijsen, ruimtelijk werk
11 mei - 11 juni 1989: fredy wolf-wubben, beelden
15 juni - 16 juli 1989: andré eysackers, wandbeelden
14 sept - 15 okt 1989: lex wechelaar en Ingrid Rollema; de top van de toren van babel
19 okt - 19 nov 1989: nelleke konijn, ruimtelijk werk
23 nov - 24 dec 1989:  bram zwartjens